Centrum Niszczarek logo

Centrum Niszczarek to największa platforma sprzedaży niszczarek w swojej klasie. Oferujemy Państwu ponad pół tysiąca modeli w tym te wyselekcjonowane przez naszych ekspertów. Obszerna oferta obejmuje m.in. niszczarki Kobra i niszczarki HSM, a także niszczarki Bonsaii i niszczarki Genie, jak również niszczarki Ideal oraz niszczarki EBA, niszczarki ProfiOffice i niszczarki Wallner, niszczarki Opus i niszczarki Dahle.

Jesteśmy autoryzowany dealerem niszczarek wielu producentów, dzięki czemu zapewniamy Państwu oryginalne produkty z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych, a co za tym idzie, z prawdziwą polską gwarancją.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego Klienta i jego potrzeb. Nasi eksperci zawsze służą pomocą w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania - najlepszy sprzęt za jak najniższą cenę. Dodatkowo oferujemy swoją pomoc przy ewentualnych reklamacjach - wszystkie formalności związane z awariami staramy się załatwiać za naszych Klientów.

Działamy szybko i profesjonalnie, dostawy realizujemy zwykle w 24h, organizujemy wiele konkursów i promocji cenowych, przesyłamy również kody rabatowe dla subskrybentów newslettera i dodajemy gratisy do wybranych produktów.

W naszym warszawskim salonie (Bemowo - Jelonki) mogą Państwo osobiście przetestować najlepsze modele niszczarek precyzyjnie wyselekcjonowane przez naszych ekspertów. Na miejscu przedstawiamy na żywo najlepsze rozwiązania w oparciu o Państwa wymagania. Zapraszamy do Centrum Niszczarek Showroom w Warszawie przy ul. Powstańców Śląskich 20A (na przeciwko HALA WOLA). 


Nieustannie rozszerzamy swoją ofertę
 więc jeśli poszukiwany przez Państwa model jeszcze nie występuje na stronie sklepu, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta. Przedstawimy jak zawsze najlepszą ofertę!

  

Szukasz niszczarki dopasowanej do swoich potrzeb?

Z pewnością ją mamy i to w możliwie najniższej cenie :-)

  

 

Życzymy udanych zakupów!

 

Centrum Niszczarek

Leader branży niszczarek.