Choose a searcher ×

Niszczarki HSM  

Podkategorie

Produkty
Jest 109 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 109 elementów

Pokazuje 1 - 12 z 109 elementów


HSM to jeden z największych producentów niszczarek na świecie. Posiada ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji urządzeń do niszczenia dokumentów papierowych oraz innych nośników danych. Firma HSM to rodzinne przedsiębiorstwo z niemieckimi korzeniami. To właśnie w Niemczech znajdują się trzy zakłady produkcyjne HSM, w których wytwarzane są niszczarki biurowe i więcej. W ślad za lokalizacją siedziby firmy idzie znak jakości „Made in Germany”, który od dawna kojarzony jest z trwałością, nowoczesnością oraz dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Urządzenia marki HSM to szeroka gama urządzeń dla każdego i na każdą kieszeń. Niemieckie niszczarki HSM znajdą zastosowanie w domu, w małym oraz dużym biurze, a także w archiwach.

Niszczarki biurowe HSM z serii Shredstar do doskonałe rozwiązanie do domu i małego biura. Cicha praca, nowoczesny design oraz diody LED sygnalizujące o stanie urządzenia sprawiają, że ochrona danych jest jeszcze łatwiejsza. Niszczarki Shredstar posiadają oddzielny mechanizm tnący do kart plastikowych oraz płyt CD. Urządzenia z serii Shredstar objęte są dwuletnią gwarancją.

Niszczarki do dokumentów HSM Securio produkowane są w Niemczech i objęte są 3-letnią gwarancją. Urządzenia HSM Securio można podzielić na 4 grupy:

- seria C - do domu i małego biura. Ciche i eleganckie niszczarki, z osłoną bezpieczeństwa, która natychmiast zatrzymuje pracę urządzenia.

- seria B – do użytku biurowego. Niemieckie niszczarki o pojemności od 33 do 130 litrów, z pracą ciągłą i w przystępnej cenie.

- seria P – do profesjonalnego niszczenia dużych ilości dokumentów. Niszczarki do kilkunastoosobowego działu, z dużą wydajnością, innowacyjnym systemem napędu i sterowania IntelligentDrive oraz z dotykowym wyświetlaczem.

- seria AF – z automatycznym podajnikiem. Niszczarki HSM Securio AF posiadają cięcie ścinkowe i tym samym zapewniają niszczenie danych osobowych zgodnie z RODO.

W obecnych czasach dane osobowe to nie tylko papier, ale także dyski twarde, płyty CD/DVD czy karty pamięci. Co za tym idzie - HSM to także nie tylko niszczarki do dokumentów. HSM to także urządzenia do niszczenia dysków twardych. Niszczarki HSM StoreEx rozdrabniają cyfrowe nośniki danych czyniąc je niemożliwymi do odtworzenia.

HSM to także nacinarki do katonów, dzięki którym w łatwy i szybki sposób można przekształcić zalegające śmieci w wypełniacze do paczek.