Choose a searcher ×

Wallner profesjonalne  

Profesjonalne urządzenia do niszczenia marki Wallner to niszczarki do danych osobowych, czyli są zgodne z RODO. Profesjonalne niszczarki Wallner z serii JP posiadają stopień bezpieczeństwa P-4 lub P-5, dzięki czemu zapewniają wysoki poziom ochrony niszczonych dokumentów papierowych. Niszczarki Wallner JP z kategorii profesjonalne umożliwiają nis...

Profesjonalne urządzenia do niszczenia marki Wallner to niszczarki do danych osobowych, czyli są zgodne z RODO. Profesjonalne niszczarki Wallner z serii JP posiadają stopień bezpieczeństwa P-4 lub P-5, dzięki czemu zapewniają wysoki poziom ochrony niszczonych dokumentów papierowych. Niszczarki Wallner JP z kategorii profesjonalne umożliwiają niszczenie danych osobowych także na innych nośnikach, takich jak karty plastikowe, płyty CD i dyskietki.

Obudowa profesjonalnych niszczarek Wallner wykonana jest z metalu. Dodatkowo, urządzenia zostały wyposażone w wyświetlacz LED, który sygnalizuje włączoną funkcję, np. gotowość do pracy lub napełnienie kosza. Niszczarki Wallner JP objęte są dwuletnią gwarancją.

Rozwiń opis

Produkty
Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów