Choose a searcher ×

Niszczarki HSM ShredStar  

Produkty
Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów


Niszczarki HSM Shredstar to ciche i energooszczędne urządzenia, które znajdą zastosowanie w domu oraz małym biurze. Seria HSM Sredstar to nowoczesne wzornictwo, w dobrej cenie. Niszczarki do papieru Shredstar posiadają oddzielną szczelinę do niszczenia kart plastikowych i płyt CD. Do tego są łatwe w obsłudze. Wyposażone są w fotokomórkę do automatycznego uruchamiania/wyłączania. Niszczarki do dokumentów HSM Shredstar objęte są dwuletnią gwarancją.

Niszczarka HSM Shredstar S10 to jedyny model z serii, który tnie dokumenty papierowe na paski, zapewniając przy tym poziom bezpieczeństwa P-2. Niszczarka do dokumentów i płyt CD posiada osobny mechanizm tnący CD oraz oddzielny pojemnik do segregacji odpadów. Opróżnianie kosza następuje poprzez zdjęcie głowicy.

HSM Shredstar X5 to idealna niszczarka do domu i małego biura. Urządzenie HSM Sredstar X5 to najmniejszy model z serii z cięciem ścinkowym. Posiada stopień DIN P-4 i tym samym zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa niszczonych dokumentów. Niszczarka wyposażona jest w fotokomórkę, automatyczny rewers oraz wyświetlacz LED, który informuje o stanie urządzenia. Okno w obudowie umożliwia monitorowanie poziomu zapełniania pojemnika.

HSM Shredstar X8 to niszczarka do dokumentów papierowych i płyt CD. Znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak w i niewielkim biurze. Urządzenie tnie papier na ścinki w stopniu P-4. Niszczarka HSM Shredstar X8 wyposażona jest w fotokomórkę, zapewniając automatyczny start/stop. Diody LED sygnalizują stan pracy urządzenia (zasilanie, zacięcie papieru, przegrzanie). Okno inspekcyjne umożliwia stałą kontrolę poziomu napełnienia kosza. By opróżnić kosz, wystarczy podnieść górną część urządzenia.

Niszczarka do papieru HSM Shredstar X10 zapewni ochronę danych osobowych w miejscu pracy. Niszczarka posiada cięcie ścinkowe i stopień DIN P-4. Wyposażona została w osobny mechanizm tnący do kart i płyt CD (O-1) oraz panel LED sygnalizujący zasilanie, zacięcie papieru, przegrzanie i pełny kosz. Opróżnianie pojemnika możliwe jest po uprzednim zdjęciu głowicy tnącej.

HSM Shredstar X6pro zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa (P-5) spośród produktów z serii Shredstar. Niszczarka niszczy maksymalnie 6 arkuszy w jednym podaniu niszcząc je na ścinki o wymiarach 2x15 mm. Urządzenie zostało wyposażone w osobny mechanizm tnący to płyt CD oraz kart plastikowych. Diody LED sygnalizują o pracy niszczarki, takich jak zasilanie, przegrzanie, przeciążenie i pełny pojemnik na ścinki. Gdy kosz jest pełny, wystarczy zdjąć głowicę i go opróżnić.

Niszczarka HSM Shredsar X13 to pierwszy model z serii, który został wyposażony w kółka, dzięki którym przemieszczanie urządzenia jest bardzo proste, tak jak i jego obsługa. Urządzenie tnie dokumenty papierowe na ścinki, w stopniu bezpieczeństwa P-4. Dodatkowo niszczarka została wyposażona w osobny mechanizm tnący do płyt CD. W przypadku zapełnienia kosza, zaświeci się dioda LED, a niszczarka automatycznie przerwie pracę. Wtedy wystarczy wysunąć pojemnik na ścinki i go opróżnić. 

HSM Sherdstar X15 to najbardziej zaawansowany model z serii. Posiada kółka w obudowie, wysuwany kosz o pojemności 26 litrów, diody LED, które sygnalizują m.in. przegrzanie i pełny kosz. Niszczy dokumenty papierowe z stopniu DIN P-4. Niszczarka wyposażona została także w osobny mechanizm tnący płyty CD (O-1). Dodatkowe atuty modelu HSM Shredstar X15 to cicha praca oraz duża wydajność.